Za Nádražím 852
588 13 Polná
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Průmyslové chlazení

Průmyslové chlazení

Průmyslové chlazení dodáváme do různých odvětví průmyslu. Spolupracujeme s předními českými i zahraničními výrobci průmyslového chlazení. Zajistíme pro vás servis stávajícího i prodej nového zařízení.

Chlazení pro průmysl

Bez průmyslového chlazení se neobejde řada oborů. Technologická vod, nebo glikol je efektivním a spolehlivým chladícím médiem v průmyslovém chlazení a často používá. K ochlazování kapalin může sloužit hned několik zařízení – tím nejspolehlivějším a nejúčinnějším jsou chladiče průmyslových kapalin, takzvané chillery.

Chillery podle našich zkušeností představují skvělý nástroj pro chlazení, který pracuje s uzavřeným oběhem chlazené vody nebo glikolu. To je i ekonomicky výhodné hlavně při využití odběru odpadního tepla. Cenu za provoz totiž tento systém pomáhá udržet v rozumné výši.

Průmyslové chlazení na míru

Rádi pro vás zajistíme průmyslové chlazení na míru tak, abyste dosáhli provozní spolehlivosti, efektivity, kvality a hodnoty výsledného produktu. Dodáváme zařízení pro chlazení, jež lze využít v široké škále průmyslových odvětví a výrobních procesů.

Zabýváme se opravami nízkoteplotních zařízení, kaskádních a dvoustupňových okruhů. Provádíme také kontroly a revize úniků chladicích okruhů. V oblasti průmyslového chlazení tak od nás získáte komplexní služby.

Opravujeme průmyslové chlazení

Jako jedni z mála firem na trhu dokážeme kompletně opravit chladicí průmyslové zařízení. Umíme zajistit repase kompresoru, odstraníme úniky chladiva, zvládneme výměny výměníků, výměny čerpadel, výměny starých i zakázaných nebo dobíhajících chladiv za nové a ekologické (retrofit).

Proč v průmyslovém chlazení spolupracovat s námi?

Kromě komplexních služeb vám v oblasti průmyslového chlazení nabízíme i další výhody:

  • odbornost na vysoké úrovni,
  • poradenskou činnost,
  • flexibilitu našich pracovníků,
  • dlouholetou praxi v oboru,
  • neustálé rozšiřování odbornosti,
  • rozumnou cenu.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů