Za Nádražím 852
588 13 Polná
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Servis a prodej tepelných čerpadel > Domácí tepelná čerpadla

Domácí tepelná čerpadla

Prodáváme, instalujeme a servisujeme tepelná čerpadla pro domácnosti. Tepelná čerpadla patří mezi nejúspornější zdroje vytápění. Používají se také k chlazení, takže dokážou nahradit klimatizaci. Navrhneme pro vaši domácnost optimální řešení a pomůžeme vám vybrat tepelné čerpadlo.

Tepelné čerpadlo na míru

Pro residenční objekty (rodinné domy, vily a další), případně pro menší průmyslové objekty navrhujeme a doporučujeme tepelná čerpadla Samsung nebo tepelná čerpadla Alpha Inotec. Nejčastěji jde o systém vzduch-voda typu Split, kdy je venkovní a vnitřní jednotka propojena chladivovým potrubím.

Případně jde o typ Split TDM, kdy je možné připojit k jedné venkovní jednotce jak vnitřní hydrobox sloužící k topení a ohřevu teplé užitkové vody (TUV), tak i nástěnné klimatizační jednotky, jež slouží ke klimatizování objektu v létě.

V nabídce máme také typ tepelného čerpadla Mono, kdy je zařízení instalováno pouze ve venkovní jednotce a připojuje se pouze voda. V současné době prodáváme jednotky na chladivo R410, tak i na jeho nástupce R32.

Podle čeho tepelné čerpadlo vybrat?

Při výběru tepelného čerpadla kromě samotného typu rozhodují i další klíčové parametry. Především to je výpočet tepelných ztrát, který pro vás také rádi zajistíme. Postaráme se rovněž o návrh tepelného čerpadla.

Dotace pro tepelné čerpadlo

Zajistíme pro vás kompletní podklady vyřízení dotací na tepelné čerpadlo.

Chcete topit úsporněji a hledáte vhodné tepelné čerpadlo? Zavolejte nám.

KATALOG TEPELNÁ ČERPADLA

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů