Za Nádražím 852
588 13 Polná
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Servis a prodej tepelných čerpadel > Průmyslová tepelná čerpadla

Průmyslová tepelná čerpadla

V průmyslových provozech často vzniká odpadní teplo, které je možné zpětně využít. Toto takzvané nízkopotenciální teplo může být například v odpadním vzduchu nebo vodě. Průmyslová tepelná čerpadla umí toto teplo získat, převést ho na vyšší potenciální hladinu (teplotu) a využít ho například k vytápění objektu. Tepelná čerpadla mohou sloužit v různých průmyslových výrobnách a zlepšit ekonomiku jejich provozu.

Průmyslová čerpadla pro velké objekty

Průmyslová čerpadla se uplatní i v jiných než industriálních provozech. Slouží například k vytápění hotelů, kancelářských budov, obchodních center, administrativních komplexů a podobně.

Návrh průmyslového čerpadla na míru

Průmyslové tepelné čerpadlo pro váš provoz navrhneme na míru. Jen tak bude zajištěna ekonomika a efektivita.

  • Průmyslová tepelná čerpadla v menších výkonech do 30kW navrhujeme od firmy Samsung nebo od firmy Alpha Inotec.
  • Průmyslová tepelná čerpadla s výkony nad 30 kW vybíráme individuálně podle požadavku zákazníka, nebo spolupracujeme s předními českými výrobci.

Tepelné čerpadlo dokážeme navrhnout a vyrobit přímo na míru třeba i s využitím odpadního chladu ve výrobě.

Servis průmyslových tepelných čerpadel

Kromě prodeje a montáže průmyslových tepelných čerpadel pro vás zajistíme také servis, revizi (kontrolu těsnosti), opravy celých tepelných čerpadel i jejich částí. Jako jedna z mála firem na trhu umíme opravit i kompresory. Provádíme také kompletní repase tepelných čerpadel. Samozřejmostí je i změna chladiva (retrofit) u všech typů tepelných čerpadel.

Rádi pro vás zajistíme návrh průmyslového tepelného čerpadla, jeho montáž i servis. Kontaktujte nás.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů