Za Nádražím 852
588 13 Polná
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Prodej kompresorů

Prodej kompresorů

Kromě servisu se zabýváme také prodejem kompresorů. V nabídce máme špičkové polohermetické pístové i šroubové kompresory pro chlazení. S výběrem kompresoru vám rádi pomůžeme, poradíme vám s volbou vhodných parametrů i značky.

Výběr kompresoru

Klíčovými ukazateli při výběru kompresoru jsou požadovaný výkon a elektrický příkon. Je nutné zohlednit u kompresoru také jeho použití, tedy zda bude sloužit k chlazení nebo mrazení.

Značky kompresorů

Záleží nám na tom, aby od nás zákazník získal kvalitu. Proto jsme do nabídky zařadili spolehlivé a osvědčené kompresory pro chlazení.

  • Za špičku v oboru kompresorů pro chlazení považujeme firmu Bitzer, která vyvíjí a vyrábí šroubové kompresory i pístové kompresory. Aplikace těchto kompresorů se používají napříč celým spektrem průmyslového chlazení.
  • V nabídce máme rovněž kompresory firmy Copeland, která své produkty vyvíjí a vyrábí v České republice. Také tyto kompresory patří ke špičce v oblasti průmyslového chlazení.
  • Ekonomicky výhodné jsou pístové kompresory Dorin, Frascold.

Všechny značky kompresorů pro průmyslové chlazení dodáváme za výhodných podmínek. Rádi vám rovněž pomůžeme s výběrem kompresoru.

Po prodeji kompresoru to pro nás nekončí

Prodej kompresorů není jedinou službou, kterou vám nabízíme. O kompresory se také dokážeme dobře postarat. Rádi pro vás zajistíme kompletní servis chladicích kompresorů, a to včetně oprav nebo běžné údržby. V nabídce pro vás máme také náhradní díly pro kompresory.

Pokud chcete nový kompresor pro chlazení nebo poptáváte opravu či servis vašeho současného kompresoru, stačí nás kontaktovat.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů