zavolejte nam 607 541 197
dlouholetá praxe v oboru
zkušenosti a odbornost pracovníků
flexibilita, rychlost a spolehlivost

Tepelná čerpadla

S rostoucími sazbami za energie se v dnešní době setkáváme stále více s hledáním cest, jak snížit náklady na výtápění. Tyto náklady je možné snížit již na vstupu a to vhodnou konstrukcí a zateplením budovy tak, aby tepelná ztráta byla minimální. Druhá cesta ke snížení nákladů pak vede k vhodné a úsporné volbě zdroje tepla pro otopnou soustavu (radiátory, ohřev TUV). Právě zde pak přihází na řadu čím dál tím více populární tepelná čerpadla, kdy lze zjednodušeně říci, že z 1 kW příkonu elektrické energie dokážeme získat až 4 kW energie tepelné.

Naše firma se specializuje na dodávky tepelných čerpadel PANASONIC, DAIKIN  ve výkonech od 4,5 až do 16 kW.

Tepelná čerpadla PANASONIC Aquarea

Společnost Panasonic, která má přes 30 let zkušeností a exportuje své výrobky do více jak 120 zemí celého světa, je nesporně jedním z předních výrobců klimatizací. Více než 100 miliónů vyrobených kompresorů je přesvědčivým důkazem vysoké kvality klimatizací a tepelných čerpadel Panasonic. Díky těmto zkušenostem a kvalitě si dovoluje společnost Panasonic poskytovat záruku na kompresory v délce 5 let.

katalog ke stažení

Tepelná čerpadla Panasonic

Tepelná čerpadla DAIKIN Altherma vzduch-voda

Daikin je jedním z nejvýznamnějších výrobců klimatizačních zařízení na světě.Již více než 80 let je synonymem klimatizací vysoké kvality pro soukromé, komerční i průmyslové účely

Tepelná čerpadla Daikin

Servis chlazení Matějíček s.r.o.

Za Nádražím 852
588 13 Polná

Mobil: 607 541 197
Tel.: 567 212 678

www.matejicekpolna.cz

matejicek@polna.cz

19. 7. Čeněk

Zítra: Ilja

Návštěvnost stránek

087485